Lokalita

Vily s výhodou mestského bývania

Projekt Račianska perla predstavuje luxusný rezidenčný komplex so šiestimi exkluzívnymi vilami na predaj. Tento projekt sa nachádza v prestížnej lokalite mestskej časti Rača v Bratislave, čo zaručuje ideálnu kombináciu pohodlia, prírodného prostredia a výhod mesta. Rača je obľúbenou lokalitou medzi tými, ktorí hľadajú dokonalý kompromis medzi tichým životom v prírode a rýchlym prístupom do centra mesta. Okrem toho, táto časť Bratislavy je obklopená krásnymi zelenými plošinami, lesmi a parkmi, čo poskytuje obyvateľom príležitosť na príjemné prechádzky a oddych v prírode.

Vily poskytujú jedinečné a luxusné bývanie, kde sa spája výhodná poloha v mestskej časti s modernou architektúrou, vynikajúcim štandardom a súkromím, ktoré vyhovuje aj najnáročnejším obyvateľom. Vily majú perfektnú polohou na ulici Pri kolíske a ponúkajú rýchle spojenie do centra mesta. Projekt sa nachádza v blízkosti vinohradov, na úpätí Západných Karpát. Len 2 min. pešo je amfiteáter, Knižkova dolina so vstupom do lesoparku a letné kúpalisko.

Projekt Račianska perla je skutočnou perličkou v srdci Rače. Ponúka výnimočnú príležitosť na vlastníctvo elegantného a moderného domova v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy. Buďte súčasťou tejto prestížnej komunity a užívajte si výhody pohodlného a luxusného bývania v harmonickom spojení s prírodou.

Výborná dostupnosť

Vily v projekte Račianska perla sa vyznačujú modernou architektúrou, luxusným vybavením a funkčným dizajnom. Každá vila ponúka dostatok priestoru pre pohodlný a súkromný život celej rodine. Okrem toho, kvôli svojej ideálnej polohe, obyvatelia týchto víl môžu využiť blízkosť škôl, obchodov, reštaurácií a ďalších dôležitých zariadení.

Výborná dostupnosť

Vily v projekte Račianska perla sa vyznačujú modernou architektúrou, luxusným vybavením a funkčným dizajnom. Každá vila ponúka dostatok priestoru pre pohodlný a súkromný život celej rodine. Okrem toho, vďaka svojej ideálnej polohe, obyvatelia týchto víl môžu využiť blízkosť škôl, obchodov, reštaurácií a ďalších dôležitých zariadení.

kilometre od školy

metrov od obchodu

metrov od MHD

kilometrov na letisko

metrov od letného kúpaliska

metrov od lesoparku

Mapa

Areál projektu >

Pri kolíske, 831 06 Rača

Bratislava

rezervácie

Rezervujte si svoj vysnívaný dom